sobota, 30 czerwca 2012

KONKURS MOJE CIAŁO, MOJE WIĘZIENIE


Bracia i siostry w świecie grozy!

Pragniemy zaprosić Was do udziału w konkursie literackim MOJE CIAŁO, MOJE WIĘZIENIE, który rozpoczyna się już jutro. Konkurs to wspólna inicjatywa pisarza Pawła Palińskiego, Wojciecha A. Rapiera (założyciel strony fanów Palińskiego Trikkety-traketty-trak) i e-zinu QFant.

Jak to kanibal zapytał ofiarę: z czym to się je?

Tematyką konkursu jest groza we wszelkim wydaniu realizująca temat przewodni (patrzcie: nazwa konkursu). Oddajemy w Wasze ręce (i do Waszej twórczej interpretacji) motyw ciała, które jest więzieniem. Milutko, prawda? Jak łatwo się domyślić: mile widziane wariacje na temat body horroru (i wszelkie inne wariacje również); już nie możemy doczekać się zaskoczenia, w jakie nas wprawicie!

Garść konkretów:

- teksty do 40 tysięcy znaków ze spacjami
- czas na nadsyłanie opowiadań: DO 30 WRZEŚNIA
- jurorzy, którzy Was zmasakrują: Paweł Paliński, Wojciech A. Rapier, Jacek Skowroński :)

Przed wysłaniem tekstu radzimy odwiedzić STRONĘ KONKURSU i zapoznać się bardzo, bardzo dokładnie z:

- REGULAMINEM (zwłaszcza ze szczegółami dotyczącymi wysyłania opowiadań)
- zakładką PORADY

oraz wszelkimi newsami dotyczącymi chociażby puli nagród. Już w tej chwili możemy wspomnieć o publikacji trzech najlepszych opowiadań w QFancie, książkach, kultowych filmach i napisanych przez Pawła Palińskiego recenzjach dla wybranych tekstów (za zgodą autorów, którzy chcieliby dowiedzieć się czegoś o swoim stylu, jego wadach i zaletach).

W trakcie konkursu będziemy informować o kolejnych nagrodach, więc strzeżcie się, czajcie i molestujcie klawiatury/pióra!

Ślad po wszelkich pytaniach i wątpliwościach możecie zostawiać na naszej fanpejdżowej tablicy (klik! like!), bądź słać je bezpośrednio na trikkety@gmail.com. Postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej.

Stay tuned!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz